polsko

PRACOVNÍK/CE ZÁKAZNICKÉHO SERVISU PRO POLSKÝ TRH

| Plný úvazek, Smlouva | Plat: 23 000 - 33 000 Kč / měsíc

Staňte se součástí našeho týmu a ukažte, co ve Vás je! Baví Vás komunikovat a pečovat o zákazníky? Chcete do práce chodit kvůli skvělému týmu, příjemné atmosféře a bezva penězům? Do našeho malého rodinného call centra hledáme posilu na pozici Helpdesk a infolinka.

Jaká bude náplň tvé práce?

  • zákaznická podpora pro polské zákazníky
  • tvorba objednávek
  • dotazy zákazníků
  • evidence hovorů

Co od tebe očekáváme?

  • Polština – na úrovni rodilého mluvčího
  • Čeština – na komunikativní úrovni
  • Základní znalosti práce na počítači (Google Docs, Gmail, aj.)
  • Komunikativnost
  • Praxe v call centru výhodou

A co za to?

  • Skvěle placené HPP nebo brigádu v call centru
  • Když HPP, tak hned od prvního dne
  • Nástup přímo do BOIS Services bez personálních agentur
  • Fixní mzdu + bonusovou složku
  • Díky bonusové složce si umíte vydělat i více než 36 200 Kč hrubého
  • Průměrná mzda se u nás pohybuje mezi 23 000 až 33 000 Kč hrubého
  • Odborné komunikační a produktové školení, průběžné vzdělávání
  • U nás to není žádná ovčárna, max. 6 lidí v místnosti na pracovišti
  • Žádné automatické vytáčení hovorů a přísný režim velkých korporací
  • Nástup dohodou
  • Bonus 10 000 Kč za doporučení nového pracovníka
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Práce v krásných kancelářích v historickém centru Ostravy
  • Skvělá dostupnost MHD i z okolních měst
  • Kariérní růst
  • Motivační soutěže a benefity
  • Společné snídaně
  • Skvělé teambuildingy
  • Občerstvení v kanceláři zadarmo
  • Firemní kultura digitální firmy
  • Sleva na firemní výrobky a služby

Místo výkonu: 28.října 49, Ostrava, Česká republika. Jednosměnný provoz

Napište nám

Máte zájem s námi spolupracovat? Zaujala Vás naše vize? Chcete se s námi podílet na budování projektů? Kontaktujte nás a společně najdeme možnosti spolupráce a nové příležitosti. Rádi se propojujeme se společnostmi, podnikateli, start-upy a lidmi, kteří mají vizi a jsou ochotni budovat business v online prostředí.

Vaše osobní údaje jsou zpracovány dle zásad Ochrany osobních údajů