Operátor výroby

| Plný úvazek, Smlouva | Plat: 120 - 140 Kč / hod

Staňte se součástí našeho týmu a ukažte, co ve Vás je! Baví Vás komunikovat a pečovat o zákazníky? Chcete do práce chodit kvůli skvělému týmu, příjemné atmosféře a bezva penězům? Do našeho malého rodinného call centra hledáme posilu na pozici Operátor výroby.

Základní informace

Co budete dělat?

  • Fyzicky nenáročnou práci v čistém prostředí
  • Jednoduchou manuální práci u stolu
  • Kompletace výrobků včetně příslušenství
  • Vkládání jednotlivých dílů do stroje
  • Balení hotových zakázek do krabic

Co požadujeme?

  • Pečlivou práci zaměřenou na každý detail
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
  • Práci ve dvousměnném provozu ( ranní, odpolední )
  • Bezúhonnost

Co nabízíme?

  • Hrubou mzdu 120 – 140 Kč na hodinu
  • Nadtarifní bonus až 2 000 Kč
  • Týmový bonus za splnění plánu provozu až 1 000 Kč
  • Nadstandardní příplatky za směnnost, atd.
  • Bonus po zapracování 10 000 Kč
  • Roční bonusy při splnění ročních cílů
  • 25 dnů dovolené
  • Stravenky
  • Práci na hlavní pracovní poměr

Pokud se Vám náš inzerát líbí a firma je Vám sympatická, ozvěte se nám a zašlete Váš životopis přes formulář a nebo na email info@bois-services.cz.

Ozveme se Vám do 48 hodin zpět.

Napište nám

Máte zájem s námi spolupracovat? Zaujala Vás naše vize? Chcete se s námi podílet na budování projektů? Kontaktujte nás a společně najdeme možnosti spolupráce a nové příležitosti. Rádi se propojujeme se společnostmi, podnikateli, start-upy a lidmi, kteří mají vizi a jsou ochotni budovat business v online prostředí.

Vaše osobní údaje jsou zpracovány dle zásad Ochrany osobních údajů